אולם לפני אירוע

אודות Save The Date

Save The Date הינו שירות אונליין אשר מטרתו לעזור לבעלי אירוע לארגן ולנהל את האירוע שלהם בקלות ובפשטות. ניתן לנהל כל אירוע כדוגמת חתונות, בר/ת מצוות, בריתות, כנסים, מסיבות, הופעות וכו'.

יוצרי השירות שמו לנגד עיניהם כל העת את פשטות התפעול של המערכת. על כן, תוך דקות ניתן להזין אירוע שלם ולקבל אישורי הגעה מרשימת המוזמנים שלכם. המערכת תספק לכם מידע וסטטיסטיקה אודות ההוצאות וההכנסות של האירוע ועוד. בנוסף, לשירות גרסאות מותאמות מובייל כך שלא משנה מהיכן תתחברו, אם מהטלפון הנייד, הטאבלט או המחשב, תמיד תוכלו לעבוד ולנהל את האירוע.

השירות ניתן בחינם עבור מרבית הכלים כדוגמת ניהול רשימות מוזמנים, ניהול אישורי הגעה, סידורי שולחן, ניהול הוצאות, ניהול הכנסות, דף האירוע עם ספירה לאחור ומידע אודות האירוע ועוד. כלים אחרים כדוגמת שליחת SMS או אישורי הגעה לאירוע ב SMS ניתנים בתשלום אך התשלום הינו נמוך מאוד על מנת שהאפשרות תהיה נגישה לכל מי שיש לו אירוע.

בכל חשבון ב Save The Date ניתן לנהל כמה אירועים שתרצו. כך למשל זוג שמתחתן יכול לנהל את החתונה שלו ולאחר כמה שנים את הבריתות של הילדים ולאחר מכן מסיבות או בר/ת מצוות של הילדים.

הרעיון העומד מאחורי זה הינו שיתוף המידע בין האירועים. למשל מוזמנים שהזמנתם בחתונה יכולים להיות רלוונטיים גם לברית, או למשל בית הדפוס בו הדפסתם את ההזמנה יכול להיות רלוונטי גם למסיבה וכו'. כל המידע שלכם נשמר ויכול לעבור מאירוע לאירוע.
פיצ'ר שימושי מאוד הינו "כמה קיבלנו לחתונה ממשפחת ישראלי". כלומר תוכלו לבדוק בקלות כמה קבלתם לאירוע מכל מוזמן וזה בלחיצת כפתור.

 

מאחלים לכם שימוש מהנה בשירות
צוות Save The Date